O firmie

Werson Siatki Ogrodzeniowe Sp.z o.o jest profesjonalną firmą specjalizującą się w siatki ogrodzenia.Fabryka znajduje się w Hebei-Anping, który jest w pobliżu dużego północnej chińskiego portu - portu Tianjin. Dlatego cieszy się dogodną lokalizacją i wygodny transport.

Założona w 1992 roku, nasza firma zajmuje powierzchnię 18.000 metrów kwadratowych i rejestruje 8,8 mln RMB. Po kilku latach nieustannego wysiłku, roczna produkcja osiągnie 22 milionów RMB, a firma pozyskuje 200 pracowników, w tym 45 zawodowych i technicznych, personelu.Firma posiada najbardziej zaawansowany sprzęt, silne techniczne życie, proces naukowy, system kontroli jakości. Nasza firma zawsze przylega do korzystania z surowców wysokiej jakości, jest odpowiedzialny za kontrolę jakości i ustanawiające zasadę - "z jakością do przeżycia, z wiarygodnością do rozwoju". Nasze główne produkty są poprzez ścisłą kontrolę jakości, więc jest to bez wątpienia jakości produkt spełnia międzynarodowe standardy. Nasze produkty cieszą się zaufaniem klientów zagranicznych, a następnie powszechnie sprzedawane w ponad 40 krajach i regionach, takich jak Europa, Ameryki, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Korei Południowej i Australii.


Werson Siatki Ogrodzeniowe Sp.z o.o. jest gotów do zapewnienia najwyższej jakości produkty i usługi najwyższej klasy, zarówno dla klientów krajowych i zagranicznych. Nasza firma szczerze zadowoleniem przyjaciółmi z całego świata do naszej firmy w celu omówienia działalności i współpracować z każdym klientem, aby stworzyć jasną przyszłość.

Kontakt

ADD:East Development Zone od Anping County, Hengshui City, prowincja Hebei, Chiny.
Tel:+86-318-7757320
E-mail: sales@weldmeshfence.com